EnglishLatvianLithuanianPolishRussianUkrainian

Nawozy specjalistyczne

Nawozy otoczkowane – są to nawozy o spowolnionym działaniu zapewniają stałe zaopatrzenie roślin w składniki odżywcze przez dłuższy okres czasu. Zawierają one składniki odżywcze (typowo azot) w formie, która ogranicza początkową dostępność, co przekłada się na powolne, równomierne pobieranie przez rośliny przez wiele tygodni lub miesięcy.

Nawozy krystaliczne – natychmiastowo uzupełniają niedobory składników pokarmowych za sprawą minerałów, które są dostępne dla roślin w łatwo przyswajalnych formach. 

Grupy produktów

Osmocote Exact to połączenie bezpieczeństwa, jakości, czasu działania i znanego schematu uwalniania składników pokarmowych. Nawozy należące do 3. generacji Osmocote umożliwiają pełną kontrolę nad procesem produkcji roślin w zakresie nawożenia. Możliwość wyboru nawozów o różnym czasie działania i różnym sposobie uwalniania składników, sprawiają, że nawożenie Osmocote Exact najlepiej odpowiada potrzebom roślin.

Osmocote Pro jest przedstawicielem drugiej generacji nawozów otoczkowanych. Zawiera wszystkie niezbędne makro- i mikroelementy i działa przez określony czas – od 3-4 miesięcy, nawet do 12-14 w zależności od wybranego wariantu. Może być stosowany jako nawóz podstawowy (do mieszania z podłożem) lub może być stosowany równolegle z nawozami rozpuszczalnymi. 

Nawozy otoczkowane Agromaster zapewniają optymalny poziom składników pokarmozych przez cały okres uprawy. Są kombinacją nawozów tradycyjnych, szybko dostępnych dla roślin i nawozów otoczkowanych, którym Agromaster zawdzięcza długotrwałe działanie. 

Główną zaletą Agroelaf Power jest połączenie szybkiego efektu z długotrwałym działaniem. Nawozy mogą być mieszane z większością środków ochrony roślin, co pozwala zoptymalizować prace. Poszczególne składy są dostosowane do różnych stadiów rozwoju roślin. 

peters-allrounder-20-20-20-15kg-icl

Nawozy Peters Professional, dzięki technologii M-77, szybciej i skuteczniej przenikają do wnętrza rośliny, przynosząc prawie natychmiastową poprawę ich kondycji, intensywniejsze wybarwienie i kwitnienie. Najwyższej jakości surowce użyte do produkcji nawozów Peters Professional sprawiają, że są one rozpuszczalne w 100%, doskonale sprawdzają się w dokarmianiu dolistnym.

Universol_neutral

Universol wyznacza standardy wśród nawozów rozpuszczalnych do fertygacji. Czytelne oznaczenia kolorystyczne ułatwiają rozpoznanie składów i przeznaczenia. We wszystkich zastosowano technologię Bright Solution System, która gwarantuje pełną rozpuszczalność i klarowność roztworu. Pełne składy makro- i mikroelementów oraz możliwość mieszania i ustalania nowych składów sprawiają, że Universol znajduje szerokie grono odbiorców. Universol to jakość w korzystnej cenie.